تبلیغات
از هر دری سخنی - رابطه بین نگه داشتن سر و آرتروز گردن


لطفا از تمام مطالب بازدید فر مائید- همه آنچه می خواهید اینجاسترابطه بین نگه داشتن سر و آرتروز گردن

کارمندان و افرادی که در طول روز سر خود را پایین نگه می دارند در معرض ابتلا به گردن درد و آرتروز گردن قرار دارند و باید عضلات گردن را تقویت کنند. دکتر شاهین گوهر پی اظهار داشت : گردن درد به دلایل مختلف مانند اسپاسم عضلانی ، آرتروز یا دیسک گردن ایجاد می شود و ممکن است در هر سنی به وجود آید. فعالیت های ورزشی سنگین و همراه با چرخش مهمترین علت گردن درد در دوران نوجوانی و جوانی است.

انجام حرکات ورزشی سنگین همراه یا چرخش موجب اعمال فشار بر مهره های گردن و اسپاسم عضلات می شود که به جوانان و نوجوانان توصیه می شود از بلند کردن وزنه های سنگین و قرار دادن آن بر روی شانه ها خودداری کنند. آرتروز مهمترین علت گردن درد در دوران میانسالی است که موجب احساس درد در ناحیه گردن و اندام فوقانی می شود.

این متخصص فیزیوتراپی بیان کردن : دیسک در مهره های گردن از دیگر دلایل گردن درد است که امکان بروز آن در هر سنی وجود دارد. درد ناشی از دیسک همراه با احساس کرختی و سوزش است و تا دست ها کشیده می شود. علت احساس سرگیجه و درد در ناحیه پس سر در صورتی که نتیجه تست های عصبی منفی باشد، ضعف عضلات است که این مساله قابل درمان است.

ادامه دارد...
طبقه بندی: آموزشی، 

تاریخ : 27 مرداد 94 | 17:43 | نویسنده : افشین سنجابی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب از هر دری سخنی نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By: choharghapi.mihanblog.com:.


  • ایران اسکوتر