تبلیغات
از هر دری سخنی - راز شما


لطفا از تمام مطالب بازدید فر مائید- همه آنچه می خواهید اینجاستباب پراکتر

یک لحظه به این موضوع فکر کنید . به دستتان نگاه کنید . جامد به نظر می رسد اما واقعا جامد نیست. اگر آنرا زیر میکروکپی دقیق بگذارید توده ای از انرژی را می بینید.

جان آساراف

همه چیز از انرژی ساخته شده است، می خواهد دست شما باشد یا اقیانوس یا ستاره.

چالز فیلمور

ذهن برتر تنها واقعیتی است که موجود است.

لیزا نیکولز

اغلب این چیزی که اسمش جسم و وجود فیزیکی مان است ذهن مارا منحرف می کند. جسم صرف محل روح است و ابعاد روحتان آنقدر بزرگ است که اتاق را پر می کند. شما همان زندگی ازلی هستید . شما انسانی هستید که از روح خدا در شما دمیده شده است.

شما طراح و خالق سرنوشتتان هستید. شما نویسنده هستید و داستان زندگی خود را می نویسید . قلم در دستان شماست و نتیجه همان چیزی است که شما انتخاب کنید.

مایکل برنارد بک ویت

قشنگی قانون جذب در این است که از همین جا که هستید می توانید شروع کنید . می توانید تفکر واقعی را شروع کنید و می توانید اقدام به تولد آهنگ احساس توازن و شادی از درون خود کنید.قانون جذب به احساساتتان پاسخ خواهد داد.

می توانید خود را از قید عاداتی که از والدین به ارث برده اید قواعد فرهنگی و باور های اجتماعی را رها کنید و یک بار برای همیشه ثابت کنید که نیروی درون وجودتان برتر از هر نیرویی است که در این جهان وجود دارد.

دکتر فرد الن ولف

شاید با خودتان بگوئید : «چه ایده ی خوبی ولی انجام دادنش کار من نیست.» یا « فلانی نمی گذارد این کار را انجام دهم.»یا «پول کافی ندارم که این کار را بکنم» یا «اینقدر پولدار نیستم که این کار را بکنم»یا «من نیستم من نیستم ...»

موقع گفتن این جمله متوجه گفته هایتان بشوید و بدانید که چه چیزی می آفرینید. این نکته بینش نیرومندی است که دکتر ولف با ما در میان می گذارد و باقی معلمان بزرگ نیز به آن اشاره کرده اند و آن قدرتی است که در جمله ی«من هستم» وجود دارد. وقتی می گویید «من هستم» کلماتی که در این عبارت می آورید خلقت را با نیروئی مقتدرانه به پیش می خوانند.شما با جملاتتان واقعیت داشتن خواسته هایتان را ابراز می کنید.

بنابراین پس از گفتن «خسته ام» یا «پول ندارم» یا «حالم خوب نیست» یا «دیرم شد» یا «چاقم» یا «سنم زیاد است» غول چراغ جادو می گوید« فرمانبردارم سرورم.»

پس حالا چطور است بگویید «همه چیز های خوب مال من است»« خوشحالم»« فرآوان دارم »«عاشقم»« سالمم»« همیشه به موقع می رسم» «همیشه جوانم»« هر روزپرانرژی هستم.»
طبقه بندی: روانشناسی، 

تاریخ : 5 شهریور 94 | 00:45 | نویسنده : افشین سنجابی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب از هر دری سخنی نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By: choharghapi.mihanblog.com:.


  • ایران اسکوتر