تبلیغات
از هر دری سخنی - راز زندگی


لطفا از تمام مطالب بازدید فر مائید- همه آنچه می خواهید اینجاستجک کن فیلد

سالها طول کشید تا پی شاد زیستن ببرم .زیرا بیشتر با این عقیده بزرگ شده بودم که در دنیا کاری دارم که باید انجامش بدهم واگر انجامش ندهم خدا از من راضی نمی شود .

وقتی واقعا" فهمیدم که هدف اولیه ام احساس کردن و تجربه خوشی و شادی بود از آن به بعد فقط کارهایی را کردم که برایم شادی وشوق به ارمغان می آوردند . همیشه گفته ام که اگر شادی یا لذت به همراه کاری نیست انجامش ندهید .

نیل دونالد والش

خوشی ، عشق ، آزادی ، شادی وخنده . این ها اصل زندگی هستند . اگر با یک جا نشستن ومدیتیشن برای ساعتی احساس شادی می کنید خوب این کار را بکنید . اگر باخوردن ساندویچ کالباس احساس خوشی می کنید خوب انجامش بدهید .

جک کن فیلد

وقتی  گربه ام را نوازش می کنم شاد می شوم . وقتی در طبیعت قدم میزنم احساس خوشی دارم پس مدام دوست دارم این حالت را داشته باشم . وقتی واقعا"  این را می  خواهم کافی است که قصد لذت بردن را داشته باشم تا خوشی بوجود بیاید .

کارهایی را انجام بدهید که دوست دارید واحساس شادی از آنها به شما دست می دهد . اگر نمی دانید چه چیزی  عامل خوشحالی شما می شود بپرسید "چه چیزی باعث شادی من می شود ؟ "وقتی عامل لذت بردنتان را پیدا کنید وخودتان را متعهد  به شاد بودن کنید قانون جذب بهمنی از افراد ، چیزها ، شرایط و وقایع وفرصت های لذت بخش را بروی زندگیتان سرازیر می کند زیرا  شما طول موج لذت را ارسال کرده اید.   طبقه بندی: روانشناسی، 
برچسب ها: شاد، دنیا، خنده، احساس، لذت،  

تاریخ : 16 شهریور 94 | 21:46 | نویسنده : افشین سنجابی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب از هر دری سخنی نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By: choharghapi.mihanblog.com:.


  • ایران اسکوتر