تبلیغات
از هر دری سخنی - راز زندگی


لطفا از تمام مطالب بازدید فر مائید- همه آنچه می خواهید اینجاستدکتر جان هگلین

پس از شادی درونی عامل موقعیت است .

الان احساس شادی کنید الان احساس خوبی داشته باشید .کافیست همین کارها را انجام بدهید.  اگر از خواندن کتاب حاضر همین یک نکته را دریافتید پس قسمت اعظم راز را درک کرده اید .

دکتر جان گری

هر چیزی که باعث می شود حس خوبی داشته باشید همیشه بیشتر و بیشتر به سمت تان جذب می شود.

الان که در حال خواندن این متن هستید شما هستید که این مطلب را به سویی زندگیتان کشیده اید و انتخاب شماست که بخواهید در صورتی که احساس خوبی نسبت به این وب دارید از آن استفاده کنید . اگر حس خوبی به آن ندارید خوب رهایش کنید .چیزی را پیدا کنید که حس خوبی به شما بدهد که با قلب شما در هماهنگی باشد .

دانش راز به شما داده میشود و آنچه با ستفاده از آن انجام می دهید کاملا" بسته به انتخاب خودتان است . هر راهی که انتخاب کنید درست است. اینکه استفاده اش کنید یا نه شما مختارید شما آزادی انتخاب دارید.

"شادی خودتان را دنبال کنید و جهان آنجا که دیوارها وجود دارد درهایی را برایتان می گشاید به دنبالشادی خود بروید"جوزف کمپل

لیزا نیکولز

وقتی به دنبال شادیتان می روید در فضای لذت مداوم به سر می برید. شما خودتان را در مسیر فراوانی های جهان قرار می دهید. هیجان زده اید که آنهای که دوستشان دارید را در زندگیتان شریک کنید . به این ترتیب هیجان وشادیو اشتیاق تان به دیگران سرایت می کند .

دکتر جو ویتالی

اغلب اوقات من همین کار را انجام می دهم . آن چیز را دنبال میکنم که برایم هیجان آور است واشتیاق و وجد و سرور می آورد . تمام طول روز این کار را می کنم.
طبقه بندی: روانشناسی، 
برچسب ها: شادی، احساس، خوب، لذت، اشتیاق،  

تاریخ : 22 شهریور 94 | 20:36 | نویسنده : افشین سنجابی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب از هر دری سخنی نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By: choharghapi.mihanblog.com:.


  • ایران اسکوتر