تبلیغات
از هر دری سخنی - راز زندگی


لطفا از تمام مطالب بازدید فر مائید- همه آنچه می خواهید اینجاست باب پراکتر

از زندگی لذت ببرید زیرا زندگی پدیده  ای شگفت آور است  .  زندگی سفری با شکوه است .


ماری دایاموند

شما در واقعیت متفاوتی زندگی خواهید کرد . زندگی متفاوتی خواهید داشت . دیگران به شما نگاه می کنند و می  گویند " تو چه کاری می کنی که من انجام نمی دهم ؟ " تفاوت شما با آنها دراستفاده از راز است .

موریس گود من

به این ترتیب می توانید کارهایی را انجام دهید چیزهایی را داشته باشید و طوری باشید که در گذشته دیگران می گفتند انجامشان ،داشتنشان یا اینگونه بودنشان غیر ممکن است .

دکترفرد آلن ولف

من آینده را سرشار ازتوانمندیهای بالقوه وامکانات بالقوه می دانم . یادتان باشد که ما نهایتا"از 5درصد  توان ذهنی مان استفاده می کنیم . استفاده صد در صد از تواناییهای بالقوه انسانی نتیجه آموزش صحیح است . دنیایی را تصور کنید  که افراد  از تمام توان بالقوه ذهنی واحساسی شان استفاده می  کنند . در آن صورت می توانیم به هر  جایی برسیم  . می توانیم  هر کاری را انجام بدهیم .

زمان کنونی که  ما روی سیاره با شکوهمان  در آن به سر می بریم هیجان انگیز ترین زمان تاریخ بوده است . قرار است همه ما اکنون تبدیل شدن ممکن با نا ممکن را  ببینیم وتجربه کنیم .در تمام زمینه ها ودر تمامی  موضوعات وقتی افکار محدود  کننده را از ذهنمان بیرون کنیم و بدانیم که نا محدودیم موفق به تجربه عظمت یا بزرگی نامحدود نوع بشرخواهیم شد که در قالب ورزش ، سلامتی ، هنر ، تکنولوژی ، علم و تمامی زمینه های خلقت ابراز شده است  .         

عظمت خود را پذیرا شوید .

برگرفته از کتاب راز
طبقه بندی: روانشناسی، 
برچسب ها: لذت، زندگی، متفاوت، آینده، ذهنی، احساسی،  

تاریخ : 23 شهریور 94 | 18:02 | نویسنده : افشین سنجابی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب از هر دری سخنی نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By: choharghapi.mihanblog.com:.


  • ایران اسکوتر